دانلود داستان هدیه دوست داشتنی

دانلود داستان هدیه دوست داشتنی

دانلود داستان هدیه دوست داشتنی

نام داستان: هدیه دوست داشتنی

نویسنده: fa.m کاربر انجمن نودهشتیا

ژانر: عاشقانه, اجتماعی

فرمت های فایل: اندروید (apk) کامپیوتر (pdf)

خلاصه: دختری غمگین، که غم هایش را پشت لبخند شیرین لبانش، پنهان می کند و چه می دانند در دل او چه می گذرد، کسانی که با حرف هایشان دل دخترک را به درد می آورند و او همچنان با لبخند دلنشینش به آنها می نگرد. لبخندی تلخ، اما غمگین که جنس غمش را فقط یک نفر درک خواهد کرد. کسی که دخترک داستان را تنها نخواهد گذاشت. کسی که دلش را به لبخند شیرین دخترک، داده است…!

مقدمه:

می‌خواستم با تنهایی کنار بیایم، دلم با تنهایی کنار نیامد. رفت تنهایی و جایش را به یک عشق آسمانی داد، شکست شیشه غم هایم و پر شد از شادی روزگارم. نه در رویاهایم تو را سوار بر اسب سفید می‌بینم، نه مثل پرنده در آسمان‌ها… من تو را بی رویا، همین‌جا در کنار خود می‌بینم!

نشسته‌ای روی پاهایم، خیلی خوب فهمیده‌ای که چقدر دوستت دارم و بلند فریاد می‌زنی دوست داشتنت را… بی قید و شرط، بی منت، بدون خواهش، بدون التماس! من تو را دارم، تو اینجا هستی دقیقا کنار من! چند لحظه به وسعت تمام لحظه‌ها نگاهت می‌کنم و همین می‌شود که من تو را حس می‌کنم.

یک احساس بی پایان که تو را در بر گرفته و درونم را از عطر حضور عاشقانه‌ات پر کرده. تویی قبله راز و نیازهایم، دستانت را به من سپرده‌ای و گرم شده دستهایم.

تا همینجا، همین خط، بگذار آخر خطمان را نشانت دهم، آخر خط ما یک نقطه چین بی پایان است… می‌خواهم همه بدانند که عشقمان ابدی و جاودان است …!

***

در اتاقش را باز کرده و از آن خارج شد. نگاهش به اتاق روبه‌رویش که اتاق خواهرش بود، افتاد. به سمت آن رفته و تقه ای به در وارد کرد. پس از چندی در اتاق باز شده و چهره ی خواب آلود دینا در مقابل دیدگانش نمایان می‌شود.

انجمن رمان فور

به این پست امتیاز دهید.
دانلود داستان هدیه دوست داشتنی
5 از 2 رای
,,,
مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید!